KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12861465
nr 1286 1465
Erkki Koponen
(1899-1996), Finland
Blandteknik, Man med fiol. Signerad, daterad -19, löst blad. Bladets mått: 30x24 cm
Erkki Koponen, finländsk bildkonstnär född 1899 i Helsingfors, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:24:45
1/11 20:45:26
Erkki Koponen
Läs mer om Erkki Koponen